LATEST EVENTS

An Evening with Elizabeth

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo.

Brandet Tona

JPEG-Logo-Ulliri

Ulliri

Previous Next Ulliri frymëzuar nga pasioni për të sjellë gjithmonë…
Yamato-Profile OK

Yamato

Previous Next Yamato, me një vendndodhje strategjike në zonat më…
Nazar-Logo

Nazar Beach

Nazar Beach, aty ku arkitektura e stilit Boho, atmosfera premium…

FIND US

We’re easy to find and great at food

Brandet Tona

Si e ruajmë cilësinë?

Duke zhvilluar kontrolle, auditime dhe vlerësime të rregullta për përmirësime të vazhdueshme.

Pse të na zgjidhni?

Për një kafe apo vakt të shijshëm me familjen​

Për festa të dedikuara (ditëlindje, fundvit, etj)

Për pushime dhe evente argëtuese

Visiting our restaurant will fill you with warmth and put you in food heaven

Nona Chain

Nona Chain përfshin një gamë të gjerë produktesh të prodhimit ushqimor duke nisur me gatimet tradicionale që mund të shijohen tek “Nona Plot me Gjona” të ëmbëlsohesh tek kreperitë “Koko” e të shijosh një kafe pranë bar kafeve “Lavazza” me lokacione në qendrat tregtare më të njohura siç janë: TEG dhe QTU.

Duke vijuar më tej me restorantet ku specilitetet e të cilave variojnë nga kuzhina mesdhetare, e lokalizuar në restorantet, si: “Ulliri” TEG.

LARMISHMËRI ZGJEDHJESH

Nona Chain ndërton brande që prej vitit 2018, e ndaj është gjithmonë në kërkim të cilësisë së lartë dhe pranë klientëve për të festuar shijen në çdo moment.

Brandet e zinxhirit të Nona Chain kanë një perspektivë të ngritur me themele të forta e punë të palodhur, duke e bërë kështu një ndër brandet konkurruese në gjithë Shqipërinë, në sektorin ku operon. 

Galeria

MË SHUMË INFORMACION RRETH NESH?